20-CBSFNDV-1.5X1.5X0.2
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 1.5" X 1.5" SMD
Catalog
RF Shields
DataSheet
20-CBSFNDV-1.5X1.5X0.2 PDF
Type Description
Series:20-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:1.500" (38.10mm)
Width - Overall:1.500" (38.10mm)