MS483-10S
Description
48.3 X 44.3 X 4.4MM EMI/RF SHIEL
DataSheet
MS483-10S PDF
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.157" (4.00mm)
Length - Overall:1.902" (48.30mm)
Width - Overall:1.744" (44.30mm)