S-0900CC1375-0190XC
Manufacturer
Orbel
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 0.900" X 1.375" COVER
Catalog
RF Shields
DataSheet
S-0900CC1375-0190XC PDF
Type Description
Series:SmartFORM™
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.190" (4.83mm)
Length - Overall:1.375" (34.93mm)
Width - Overall:0.900" (22.86mm)