52-CBSA-0.5X2.75X0.5
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 0.5" X 2.75" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
52-CBSA-0.5X2.75X0.5 PDF
Type Description
Series:50-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:2.750" (69.85mm)
Width - Overall:0.500" (12.70mm)