56-CBSA-1.25X2.5X0.5
Description
RF SHIELD 1.25" X 2.5" T/H
DataSheet
56-CBSA-1.25X2.5X0.5 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:2.500" (63.50mm)
Width - Overall:1.250" (31.75mm)