24-CBSA-1.0X1.5X0.2
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 1" X 1.5" THROUGH HOLE
Catalog
RF Shields
DataSheet
24-CBSA-1.0X1.5X0.2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:1.500" (38.10mm)
Width - Overall:1.000" (25.40mm)