52NN-CBSA-2.0X2.25X0.5
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 2" X 2.25" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
52NN-CBSA-2.0X2.25X0.5 PDF
Type Description
Series:50-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:2.250" (57.15mm)
Width - Overall:2.000" (50.80mm)