52-CBSA-3.75X4.0X0.5
Description
RF SHIELD 3.75" X 4" T/H
DataSheet
52-CBSA-3.75X4.0X0.5 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:4.000" (101.60mm)
Width - Overall:3.750" (95.25mm)