14-CBSA-1.0X4.75X0.13
Description
RF SHIELD 1" X 4.75" T/H
DataSheet
14-CBSA-1.0X4.75X0.13 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.130" (3.30mm)
Length - Overall:4.750" (120.65mm)
Width - Overall:1.000" (25.40mm)