21M-CBSA-0.75X4.75X0.225
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 0.75" X 4.75" SMD T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
21M-CBSA-0.75X4.75X0.225 PDF
Type Description
Series:20-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.225" (5.72mm)
Length - Overall:4.750" (120.65mm)
Width - Overall:0.750" (19.05mm)