18R-CBSA-3.5X4.25X0.13
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 3.5" X 4.25" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
18R-CBSA-3.5X4.25X0.13 PDF
Type Description
Series:10-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.130" (3.30mm)
Length - Overall:4.250" (107.95mm)
Width - Overall:3.500" (88.90mm)