82NH-CBSA-2.25X4.0X0.8
Description
RF SHIELD 2.25" X 4" T/H
DataSheet
82NH-CBSA-2.25X4.0X0.8 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:4.000" (101.60mm)
Width - Overall:2.250" (57.15mm)