14-CBSA-1.75X2.5X0.13
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 1.75" X 2.5" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
14-CBSA-1.75X2.5X0.13 PDF
Type Description
Series:10-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.130" (3.30mm)
Length - Overall:2.500" (63.50mm)
Width - Overall:1.750" (44.45mm)