14RA-CBSA-0.5X3.25X0.13
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 0.5" X 3.25" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
14RA-CBSA-0.5X3.25X0.13 PDF
Type Description
Series:10-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.130" (3.30mm)
Length - Overall:3.250" (82.55mm)
Width - Overall:0.500" (12.70mm)