10X-CBSP-1.25X2.5X0.335
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 1.25" X 2.5" SMD
Catalog
RF Shields
DataSheet
10X-CBSP-1.25X2.5X0.335 PDF
Type Description
Series:10-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Cover
Height - Overall:0.335" (8.51mm)
Length - Overall:2.500" (63.50mm)
Width - Overall:1.250" (31.75mm)