21M-CBSA-1.25X4.25X0.225
Description
RF SHIELD 1.25" X 4.25" SMD T/H
DataSheet
21M-CBSA-1.25X4.25X0.225 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.225" (5.72mm)
Length - Overall:4.250" (107.95mm)
Width - Overall:1.250" (31.75mm)