20-CBSA-3.75X4.25X0.2
Description
RF SHIELD 3.75" X 4.25" SMD
DataSheet
20-CBSA-3.75X4.25X0.2 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:4.250" (107.95mm)
Width - Overall:3.750" (95.25mm)