10-CBSFN-1.0X3.0X0.13
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 1" X 3" SURFACE MOUNT
Catalog
RF Shields
DataSheet
10-CBSFN-1.0X3.0X0.13 PDF
Type Description
Series:10-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.130" (3.30mm)
Length - Overall:3.000" (76.20mm)
Width - Overall:1.000" (25.40mm)