24-CBSA-1.75X3.75X0.2
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 1.75" X 3.75" SMD T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
24-CBSA-1.75X3.75X0.2 PDF
Type Description
Series:20-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:3.750" (95.25mm)
Width - Overall:1.750" (44.45mm)