21-CBSA-0.75X3.25X0.225
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 0.75" X 3.25" SMD T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
21-CBSA-0.75X3.25X0.225 PDF
Type Description
Series:20-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.225" (5.72mm)
Length - Overall:3.250" (82.55mm)
Width - Overall:0.750" (19.05mm)