14RA-CBSFN-0.5X4.0X0.15
Description
RF SHIELD 0.5" X 4" THROUGH HOLE
DataSheet
14RA-CBSFN-0.5X4.0X0.15 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.150" (3.81mm)
Length - Overall:4.000" (101.60mm)
Width - Overall:0.500" (12.70mm)