14R-CBSA-4.75X5.75X0.13
Description
RF SHIELD 4.75" X 5.75" T/H
DataSheet
14R-CBSA-4.75X5.75X0.13 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.130" (3.30mm)
Length - Overall:5.750" (146.05mm)
Width - Overall:4.750" (120.65mm)