24-CBSA-1.5X2.0X0.2
Description
RF SHIELD 1.5" X 2" THROUGH HOLE
DataSheet
24-CBSA-1.5X2.0X0.2 PDF
Type Description
Series:20-CBS
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:2.000" (50.80mm)
Width - Overall:1.500" (38.10mm)