40X-CBSSV-2.5X4.25X0.48
Description
RF SHIELD 2.5" X 4.25" SMD
DataSheet
40X-CBSSV-2.5X4.25X0.48 PDF
Type:Cover
Height - Overall:0.480" (12.19mm)
Length - Overall:4.250" (107.95mm)
Width - Overall:2.500" (63.50mm)