22-CBSA-0.75X5.5X0.2
Description
RF SHIELD 0.75" X 5.5" SMD T/H
DataSheet
22-CBSA-0.75X5.5X0.2 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:5.500" (139.70mm)
Width - Overall:0.750" (19.05mm)