42-CBSA-3.0X3.25X0.4
Description
RF SHIELD 3" X 3.25" T/H
DataSheet
42-CBSA-3.0X3.25X0.4 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:3.250" (82.55mm)
Width - Overall:3.000" (76.20mm)