42-CBSA-4.5X5.25X0.4
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 4.5" X 5.25" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
42-CBSA-4.5X5.25X0.4 PDF
Type Description
Series:40-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:5.250" (133.35mm)
Width - Overall:4.500" (114.30mm)