20-CBSA-2.75X3.0X0.2
Description
RF SHIELD 2.75" X 3" SMD
DataSheet
20-CBSA-2.75X3.0X0.2 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:3.000" (76.20mm)
Width - Overall:2.750" (69.85mm)