20-CBSA-3.25X6.0X0.2
Description
RF SHIELD 3.25" X 6" SMD
DataSheet
20-CBSA-3.25X6.0X0.2 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:6.000" (152.40mm)
Width - Overall:3.250" (82.55mm)