24S-CBSA-2.75X6.0X0.2
Description
RF SHIELD 2.75" X 6" SMD T/H
DataSheet
24S-CBSA-2.75X6.0X0.2 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:6.000" (152.40mm)
Width - Overall:2.750" (69.85mm)