49-CBSF-1.5X1.5X0.4
Description
RF SHIELD 1.5" X 1.5" T/H
DataSheet
49-CBSF-1.5X1.5X0.4 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:1.500" (38.10mm)
Width - Overall:1.500" (38.10mm)