29-CBSA-2.0X4.0X0.2
Description
RF SHIELD 2" X 4" SMD T/H
DataSheet
29-CBSA-2.0X4.0X0.2 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:4.000" (101.60mm)
Width - Overall:2.000" (50.80mm)