48-CBSA-2.5X3.5X0.5
Description
RF SHIELD 2.5" X 3.5" T/H
DataSheet
48-CBSA-2.5X3.5X0.5 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:3.500" (88.90mm)
Width - Overall:2.500" (63.50mm)