20-CBSA-2.25X5.25X0.2
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 2.25" X 5.25" SMD
Catalog
RF Shields
DataSheet
20-CBSA-2.25X5.25X0.2 PDF
Type Description
Series:20-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:5.250" (133.35mm)
Width - Overall:2.250" (57.15mm)