21M-CBSA-0.5X4.0X0.225
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 0.5" X 4" SMD T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
21M-CBSA-0.5X4.0X0.225 PDF
Type Description
Series:20-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.225" (5.72mm)
Length - Overall:4.000" (101.60mm)
Width - Overall:0.500" (12.70mm)