47-CBSA-2.75X2.75X0.4
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 2.75" X 2.75" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
47-CBSA-2.75X2.75X0.4 PDF
Type Description
Series:40-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:2.750" (69.85mm)
Width - Overall:2.750" (69.85mm)