25-CBSA-2.25X4.5X0.225
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 2.25" X 4.5" SMD T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
25-CBSA-2.25X4.5X0.225 PDF
Type Description
Series:20-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.225" (5.72mm)
Length - Overall:4.500" (114.30mm)
Width - Overall:2.250" (57.15mm)