20-CBSA-2.25X5.5X0.2
Description
RF SHIELD 2.25" X 5.5" SMD
DataSheet
20-CBSA-2.25X5.5X0.2 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:5.500" (139.70mm)
Width - Overall:2.250" (57.15mm)