84-CBSFSV-3.5X9.75X1.0
Description
RF SHIELD 3.5" X 9.75" T/H
DataSheet
84-CBSFSV-3.5X9.75X1.0 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:1.000" (25.40mm)
Length - Overall:9.750" (247.65mm)
Width - Overall:3.500" (88.90mm)