48-CBSA-0.75X2.0X0.4
Description
RF SHIELD 0.75" X 2" T/H
DataSheet
48-CBSA-0.75X2.0X0.4 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:2.000" (50.80mm)
Width - Overall:0.750" (19.05mm)