22-CBSA-2.0X4.25X0.2
Description
RF SHIELD 2" X 4.25" SMD T/H
DataSheet
22-CBSA-2.0X4.25X0.2 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:4.250" (107.95mm)
Width - Overall:2.000" (50.80mm)