40-CBSA-1.5X2.5X0.4
Description
RF SHIELD 1.5" X 2.5" SMD
DataSheet
40-CBSA-1.5X2.5X0.4 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:2.500" (63.50mm)
Width - Overall:1.500" (38.10mm)