24-CBSA-2.75X2.75X0.2
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 2.75" X 2.75" SMD T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
24-CBSA-2.75X2.75X0.2 PDF
Type Description
Series:20-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:2.750" (69.85mm)
Width - Overall:2.750" (69.85mm)