21M-CBSA-0.75X4.0X0.225
Description
RF SHIELD 0.75" X 4" SMD T/H
DataSheet
21M-CBSA-0.75X4.0X0.225 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.225" (5.72mm)
Length - Overall:4.000" (101.60mm)
Width - Overall:0.750" (19.05mm)