45-CBSA-0.75X2.25X0.4
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 0.75" X 2.25" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
45-CBSA-0.75X2.25X0.4 PDF
Type Description
Series:40-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.400" (10.16mm)
Length - Overall:2.250" (57.15mm)
Width - Overall:0.750" (19.05mm)