14RA-CBSA-3.5X3.75X0.13
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 3.5" X 3.75" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
14RA-CBSA-3.5X3.75X0.13 PDF
Type Description
Series:10-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.130" (3.30mm)
Length - Overall:3.750" (95.25mm)
Width - Overall:3.500" (88.90mm)