29-CBSF-2.0X3.75
Description
RF SHIELD 2" X 3.75" T/H
DataSheet
29-CBSF-2.0X3.75 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:3.750" (95.25mm)
Width - Overall:2.000" (50.80mm)