22-CBSA-1.0X2.0X0.2
Description
RF SHIELD 1" X 2" SMD T/H
DataSheet
22-CBSA-1.0X2.0X0.2 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:2.000" (50.80mm)
Width - Overall:1.000" (25.40mm)