82-CBSA-5.5X6.0X0.8
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 5.5" X 6" THROUGH HOLE
Catalog
RF Shields
DataSheet
82-CBSA-5.5X6.0X0.8 PDF
Type Description
Series:80-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.800" (20.32mm)
Length - Overall:6.000" (152.40mm)
Width - Overall:5.500" (139.70mm)