24S-CBSA-3.0X5.25X0.2
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 3" X 5.25" SMD T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
24S-CBSA-3.0X5.25X0.2 PDF
Type Description
Series:20-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:5.250" (133.35mm)
Width - Overall:3.000" (76.20mm)